KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12418310
nr 1241 8310
Oidentifierad konstnär. Komposition, signerad Yosof gajah. Malaysia. Olja på duk, 20x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:51:51
12/3 19:26:19
150 kr
15/3 18:44:58